Serdar Ortaç ve eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen’den aşk iddialarına yanıt!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz hafta ‘yeni aşk’ haberiyle magazin gündemine gelmişti. 53 yaşındaki şarkıcının, son olarak meslektaşı Seçil Gür ile ilişkisi 2021 yılında sona ermişti. Uzun süredir hayatında kimse olmayan Ortaç’ın, gönlünü eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen’e kaptırdığı iddia edilmişti.

“ÇOK GÜZEL ŞEYLER YAŞIYORUM”

Ünlü popçu, sosyal medyada yaptığı açıklama ile yeni ilişkisini ilan etmişti. TikTok’ta canlı yayın açan Ortaç, eski Survivor yarışmacısı Çağla Taşdelen ile ilişkisini açıklamıştı.

Ben hayatımın kadınını buldum. Çok güzel şeyler yaşıyorum.

ŞOKE EDEN SÖZLER

Ortaç, yeni aşkı ile TikTok’ta yayına katılmıştı. Çağla Taşdelen’le sohbet eden şarkıcı, geç kadına olan ilgisinden bahsetmişti. Ünlü popçu, eski Survivor yarışmacısının “İnanıyorum aşkı bulacağım. Henüz evde kalmış gibi hissetmiyorum Serdar Bey” sözlerine ise sinirlenmişti.

“ŞAKA YAPMIYORUM”

Ortaç, “Benden iyisi mi var? Bilemiyorum aslında. Şimdi küfür edeceğim hâlâ ‘Serdar Bey’ diye devam et sen” ifadelerini kullandı. Taşdelen’in “Arkadaşlar şu an şaka yapıyor” açıklamasına, “Yok hiç şaka yapmıyorum” şeklinde yanıt vermesi de dikkat çekmişti.

AŞK İDDİALARINA YANIT VERDİ

Serdar Ortaç’ın bu açıklamasının ardından iki arasında aşk dedikoduları başlamıştı. Aramızda Kalmasın sunucularından Yelda Kırçuval ise Serdar Ortaç’a ulaştı ve aşk iddialarını sordu.

“DOĞRU DEĞİL”

Serdar Ortaç açıklama olarak sadece “Yok. Yeldacım doğru değil” dedi.

“ENERJİSİ DE DÜŞMÜŞ”

Müge Dağıstanlı ise Ortaç’ın bu açıklamasından sonra “Olmamış. Sana böyle söylüyor. Almamış ışığı elektriği. Enerjisi de düşmüş” dedi.

ÇAĞLA TAŞDELEN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Serdar Ortaç ile adının aşk iddialarına karışan Çağla Taşdelen iddialara yanıt verdi. Taşdelen; “Günlerdir bu haberleri umursamıyordum sadece gülüp geçiyordum. Sabah uyanıp kendimi TV’de görünce artık bu kadarına pes dedim. Biri de çıkıp haberin doğruluğunu araştıralım demez mi? Serdar Ortaç’ı Tiktok yayınları haricinde hayatımda görmedim. Çıkan haberler asılsızdır!” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasdas