Yeni İşi için Araçlarını Satan CZN Burak’a Özbek Hayranından Gelen Milyon Liralık Hediye Gündemde

Babasından dolandırıcılık iddiasıyla şikayetçi olan CZN Burak, yeni restoranını finanse etmek için kişisel otomobillerini satmak zorunda kaldı. Bu durum karşısında, hayranlarından biri olan bir Özbek vatandaşı, ona son model bir otomobil hediye etti. Bu jest karşısında duygusal anlar yaşayan Burak, ‘Allah keselerine bereket versin’ şeklinde minnettarlık ifadelerini dile getirdi. Bu olay, onun hayranları tarafından büyük bir sevgi ve takdirle karşılandı.

Yemek videolarıyla popülerleşen Czn Burak, babası tarafından dolandırıldığını iddia ederek hukuki süreç başlattı.

Babasıyla olan iş ortaklığını sonlandıran Czn Burak, yeni bir işletme kurmak adına sahip olduğu lüks otomobillerini satışa çıkardı.

Bu süreçte, Özbekistanlı bir hayranı tarafından kendisine son model bir otomobil hediye edildi.

Lüks otomobillerini satıp bu parayı yeni işletmesine yatırım yapan Czn Burak, Özbek hayranından gelen otomobil hediyesini 53,8 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabında paylaştı.

Hayranının bu jesti karşısında duygusal anlar yaşayan Czn Burak, “Allah keselerine bereket versin” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Otomobilin teslim alındığı anları içeren bir videoyu da paylaşan Czn Burak, “Özbekistan’dan kardeşim Aziz Vadi, yeni açtığımız Czn Burak Restaurant’a ailesiyle birlikte gelerek bana bu hediye getirdi. Kendisine çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Son dönemlerde yaşadığı zorluklarla gündeme gelen CZN Burak, bir süre önce safra kesesi rahatsızlığı sebebiyle hastaneye kaldırıldı.

Gözle görülür bir kilo kaybı yaşayan fenomen isim, hastanede geçirdiği kısa süreli tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşarak taburcu oldu.

İşte o anlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasdas