Yunanistan’a ihracat fırsatı: ‘Alüminyum şişe’ üreticileri aranıyor!

Türkiye’nin dünyada en tanınmış e-ihracat platformu TurkishExporter’a her gün yüzlerce ihracat fırsatı gelir ve bu fırsatların tamamı aynı gün üretici ve ihracatçı firmalarla buluşmak üzere ithalatçılar sekmesinde yayına girer. Her gün sayısız ülkeden ithalat ilanları yayınlayan bu platforma bugün Yunanistan’dan bir ilan geldi.

Bu kapsamda Yunanistan’da çeşitli ürün hatlarıyla üretim yapan ithalatçı firma, dünya ticaretinin buluşma noktası TurkishExporter’a bıraktığı ilanla Türkiye’den alüminyum şişe satın alacağını belirtti.

Yunanistan’dan yazan ithalatçı ile temas kuracak olan TurkishExporter kurumsal üyeleri doğrudan ilan üzerinden teklif sunabilir. İlk kez platformu kullanacak firma ise platformun mobil uygulaması olan Forie’yi, App Store ve Google Play’den indirerek üyelik başvurusu yapabilir.

Tek tıkla Yunanistan pazarını keşfedin

Türk üreticileri ve ihracat firmaları için Yunanistan pazarına ulaşmanın artık yeni bir yolu var: “Forie Databank.” Bu platform, Yunanistan’daki ticaret dünyasını keşfetmek isteyenlere kapsamlı bir rehber sunuyor.

Yunanistan’da ticaret yapmayı planlıyorsanız veya mevcut faaliyetlerinizi genişletmeyi düşünüyorsanız, “Forie Databank” sizin için bir hazine niteliğinde. Yunanistan’da faaliyet gösteren ithalatçılar, toptancılar ve perakende şirketleri hakkında ayrıntılı bilgilere buradan kolayca erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasdas